Date | Away | Home | Status | Links | ||
---|---|---|---|---|---|---|
October | ||||||
Fri. 20 | Adrian * | 8 | Concordia (MI) | 0 | Final | |
Sat. 21 | Concordia (MI) * | 3 | Adrian | 6 | Final | |
Fri. 27 | Canton | 2 | Trine | 0 | Final | |
Adrian | 3 | Elmira | 2 | Final - OT | ||
@ Utica, NY | ||||||
Lake Forest | St. Mary's | 7:00 PM CDT |
|
|||
Bethel | Aurora | 7:00 PM CDT |
|
|||
Lawrence | UW-Superior | 7:00 PM CDT |
|
|||
St. Norbert | Hamline | 7:00 PM CDT |
|
|||
Sat. 28 | Canton | 6 | Trine | 1 | Final | |
Adrian | 1 | Utica | 2 | Final - OT | ||
Dubuque | 1 | Concordia-Moorhead | 6 | Final | ||
Moorhead Sports Center | ||||||
Adrian | Suffolk or Utica | 1:00 PM CDT |
|
|||
Lawrence | UW-Superior | 2:00 PM CDT |
|
|||
St. Norbert | Hamline | 2:00 PM CDT |
|
|||
Lake Forest | St. Mary's | 3:00 PM CDT |
|
|||
Bethel | Aurora | 3:00 PM CDT |
|
|||
Tue. 31 | Aurora | 7 | Concordia Wisconsin | 0 | Final | |
UW-Stevens Point | Marian | 8:00 PM CDT |
|
|||
November | ||||||
Thu. 2 | Concordia Wisconsin * | 3 | Aurora | 5 | Final | |
Fri. 3 | Dubuque * | 5 | Trine | 4 | Final - OT | |
Marian * | Adrian | 7:00 PM EDT |
|
|||
St. Norbert * | Lake Forest | 7:00 PM CDT |
|
|||
Sat. 4 | Dubuque * | 2 | Trine | 0 | Final | |
Marian * | Adrian | 3:00 PM EDT |
|
|||
St. Norbert * | Lake Forest | 2:00 PM CDT |
|
|||
Aurora * | 2 | Concordia Wisconsin | 3 | Final - OT | ||
Tue. 7 | St. Norbert | Marian | 7:00 PM CST |
|
||
UW-Eau Claire | 6 | Concordia Wisconsin | 3 | Final | ||
Fri. 10 | Dubuque * | 2 | Marian | 6 | Final | |
Lake Forest * | 4 | Concordia Wisconsin | 0 | Final | ||
Trine * | 0 | St. Norbert | 5 | Final | ||
Lawrence * | Aurora | 7:00 PM CST |
|
|||
Sat. 11 | Dubuque * | 1 | Marian | 3 | Final | |
Trine * | 0 | St. Norbert | 7 | Final | ||
Lawrence * | Aurora | 3:00 PM CST |
|
|||
Concordia Wisconsin * | 3 | Lake Forest | 4 | Final | ||
Tue. 14 | UW-Stevens Point | St. Norbert | 7:00 PM CST |
|
||
Fri. 17 | Lake Forest * | 1 | Trine | 0 | Final | |
Aurora * | Adrian | 7:00 PM EST |
|
|||
Marian * | St. Norbert | 7:00 PM CST |
|
|||
Lawrence * | 3 | Concordia Wisconsin | 6 | Final | ||
Sat. 18 | Lake Forest * | 4 | Trine | 1 | Final | |
Aurora * | Adrian | 3:00 PM EST |
|
|||
Concordia Wisconsin * | 4 | Lawrence | 3 | Final | ||
St. Norbert * | Marian | 8:00 PM CST |
|
|||
Tue. 21 | Trine | 1 | SUNY Potsdam | 4 | Final | |
Concordia Wisconsin | 0 | Lake Forest | 3 | Final | ||
Wed. 22 | Trine | 1 | SUNY Potsdam | 0 | Final | |
Fri. 24 | Oswego St. | 1 | Adrian | 2 | Final | |
Sat. 25 | Oswego St. | 0 | Adrian | 1 | Final | |
Northland | Lawrence | 7:00 PM CST |
|
|||
Sun. 26 | Northland | Lawrence | 3:00 PM CST |
|
||
Thu. 30 | Adrian | UW-River Falls | 7:00 PM CST |
|
||
December | ||||||
Fri. 1 | Adrian * | 9 | Concordia Wisconsin | 1 | Final | |
Trine * | 0 | Marian | 3 | Final | ||
Dubuque * | 1 | Aurora | 9 | Final | ||
Lake Forest * | Lawrence | 8:00 PM CST |
|
|||
Sat. 2 | Adrian * | 4 | Concordia Wisconsin | 0 | Final | |
Dubuque * | 1 | Aurora | 5 | Final | ||
Trine * | 1 | Marian | 2 | Final - OT | ||
Lawrence * | Lake Forest | 5:00 PM CST |
|
|||
Tue. 5 | St. Mary's | 7 | Dubuque | 0 | Final | |
Thu. 7 | St. Norbert | UW-Stevens Point | 7:00 PM CST |
|
||
Fri. 8 | Aurora | Gustavus Adolphus | TBA |
|
||
Marian | Bethel | TBA |
|
|||
Hilbert | 0 | Trine | 7 | Final | ||
Concordia Wisconsin | 3 | Lawrence | 1 | Final | ||
Dubuque | 0 | Saint Benedict | 8 | Final | ||
Sat. 9 | Aurora | Gustavus Adolphus | TBA |
|
||
Marian | Bethel | TBA |
|
|||
Hilbert | 0 | Trine | 8 | Final | ||
Augsburg | St. Norbert | 3:00 PM CST |
|
|||
Dubuque | 0 | Saint Benedict | 6 | Final | ||
Lawrence | 2 | Concordia Wisconsin | 5 | Final | ||
Fri. 29 | Dubuque | 0 | Lake Forest | 6 | Final | |
Sat. 30 | Adrian | Williams | 11:30 AM CST |
|
||
@ Charleston, S.C. | ||||||
Dubuque | 0 | Trine | 5 | Final | ||
@ Lake Forest, Illinois | ||||||
Sun. 31 | Adrian | Bowdoin | TBA |
|
||
@ Charleston, S.C. | ||||||
Trine | 0 | Lake Forest | 4 | Final | ||
January | ||||||
Wed. 3 | Dubuque | 1 | Northland | 4 | Final | |
Lake Forest | UW-Eau Claire | 7:00 PM CST |
|
|||
Fri. 5 | Aurora | Northland | TBA |
|
||
St. Norbert | UW-Eau Claire | 7:00 PM CST |
|
|||
Lake Forest | Saint Benedict | 7:00 PM CST |
|
|||
Marian | UW-Superior | 7:00 PM CST |
|
|||
Sat. 6 | Aurora | Northland | TBA |
|
||
Trine | 1 | Adrian | 6 | Final | ||
@ Toledo, Ohio | ||||||
Marian | UW-Superior | 2:00 PM CST |
|
|||
St. Norbert | UW-Eau Claire | 6:00 PM CST |
|
|||
Lake Forest | Saint Benedict | 7:00 PM CST |
|
|||
Tue. 9 | Lawrence | St. Mary's | 4:00 PM CST |
|
||
Fri. 12 | Marian * | Lake Forest | 5:00 PM CST |
|
||
Lawrence * | Adrian | 7:00 PM EST |
|
|||
Aurora * | St. Norbert | 7:00 PM CST |
|
|||
Sat. 13 | Lawrence * | Adrian | 3:00 PM EST |
|
||
Aurora * | St. Norbert | 3:00 PM CST |
|
|||
Concordia Wisconsin * | 2 | Dubuque | 0 | Final | ||
Lake Forest * | Marian | 5:30 PM CST |
|
|||
Sun. 14 | Concordia Wisconsin * | 5 | Dubuque | 2 | Final | |
Mon. 15 | Concordia Wisconsin | 1 | Dubuque | 0 | Final | |
Wed. 17 | Marian | UW-Stevens Point | TBA |
|
||
Fri. 19 | Marian * | MSOE | TBA |
|
||
St. Norbert * | 3 | Concordia Wisconsin | 2 | Final - OT | ||
Adrian * | Lake Forest | 7:00 PM CST |
|
|||
Trine * | 0 | Aurora | 8 | Final | ||
Dubuque * | 0 | Lawrence | 1 | Final | ||
Sat. 20 | MSOE * | Marian | TBA |
|
||
Dubuque * | 2 | Lawrence | 4 | Final | ||
Adrian * | Lake Forest | 3:00 PM CST |
|
|||
Trine * | 1 | Aurora | 3 | Final | ||
Concordia Wisconsin * | 1 | St. Norbert | 4 | Final | ||
Mon. 22 | UW-Stevens Point | 3 | Concordia Wisconsin | 3 | Final - OT | |
Fri. 26 | Concordia Wisconsin * | 3 | Trine | 3 | Final Shootout - Away | |
Aurora * | Marian | 7:00 PM CST |
|
|||
Lawrence * | St. Norbert | 7:00 PM CST |
|
|||
Adrian * | 14 | Dubuque | 1 | Final | ||
Sat. 27 | Concordia Wisconsin * | 4 | Trine | 0 | Final | |
Adrian * | 9 | Dubuque | 1 | Final | ||
Aurora * | Marian | 3:30 PM CST |
|
|||
St. Norbert * | Lawrence | 8:00 PM CST |
|
|||
Sun. 28 | Adrian | Lake Forest | 1:00 PM CST |
|
||
February | ||||||
Thu. 1 | Concordia Wisconsin * | 1 | Marian | 2 | Final | |
Fri. 2 | Lake Forest * | 4 | Dubuque | 1 | Final | |
MSOE * | Aurora | 3:00 PM CST |
|
|||
Aurora | 1 | Concordia Wisconsin | 3 | Final | ||
St. Norbert * | Adrian | 7:00 PM EST |
|
|||
Trine * | 2 | Lawrence | 0 | Final | ||
Sat. 3 | St. Norbert * | Adrian | 3:00 PM EST |
|
||
Lake Forest * | 2 | Dubuque | 1 | Final | ||
Trine * | 4 | Lawrence | 0 | Final | ||
MSOE * | Aurora | 3:00 PM CST |
|
|||
Marian * | 1 | Concordia Wisconsin | 3 | Final | ||
Mon. 5 | Dubuque | 0 | Aurora | 5 | Final | |
Tue. 6 | Concordia Wisconsin | 4 | UW-Stevens Point | 4 | Final Shootout - Away | |
Fri. 9 | Marian * | Lawrence | TBA |
|
||
Adrian * | 5 | Trine | 0 | Final | ||
Aurora * | Lake Forest | 7:00 PM CST |
|
|||
Dubuque * | 0 | St. Norbert | 3 | Final | ||
Sat. 10 | Lawrence * | Marian | TBA |
|
||
Trine * | 0 | Adrian | 7 | Final | ||
Aurora * | Lake Forest | 3:00 PM CST |
|
|||
Dubuque * | 0 | St. Norbert | 7 | Final | ||
Fri. 16 | Lake Forest % | TBD | TBA |
|
||
@ TBD | ||||||
Concordia Wisconsin % | 1 | Lake Forest | 3 | Final | ||
Trine % | 2 | St. Norbert | 3 | Final | ||
NCHA Slaats Cup Round One | ||||||
Sat. 17 | Lake Forest % | TBD | TBA |
|
||
@ TBD | ||||||
Concordia Wisconsin | 4 | Lake Forest | 2 | Final | ||
Trine % | 2 | St. Norbert | 3 | Final - OT | ||
NCHA Slaats Cup Round One | ||||||
Concordia Wisconsin # | 0 | Lake Forest | 2 | Final | ||
Mini Game | ||||||
Fri. 23 | Lake Forest % | TBD | TBA |
|
||
@ TBD | ||||||
Sat. 24 | Lake Forest % | TBD | TBA |
|
||
@ TBD | ||||||
Adrian | 3 | Mich.-Dearborn | 1 | Final | ||
@ CCWHA Tournament / Burton, Mich. | ||||||
March | ||||||
Fri. 15 | Mich.-Dearborn % | 1 | Adrian | 8 | Final | |
@ ACHA Tournament Quarterfinals | St. Louis, Mo. |